Osvrt na Prvenstvo Hrvatske (U11): Naše najmlađe košarkašice među 8 najboljih u državi!

Krajem travnja, najmlađa selekcija ŽKK Plamen Požege sudjelovala je na završnom turniru Prvenstva Hrvatske za uzrast do 11 godina.

S obzirom na to da je većini djevojčica ovo bilo prvo službeno veliko natjecanje, primarni cilj bio je stjecanje iskustva i učenje kroz jake utakmice. Naše igračice su opravdale plasman među 10 najboljih ekipa u državi i turnir završile na 8. mjestu.

Ovaj plasman je ogroman vjetar u leđa za naš pogon. Rezultat je predivan, ali ono najvrjednije što su cure donijele kući u Požegu jesu neprocjenjivo iskustvo igranja jakih utakmica, nova prijateljstva i motivacija za daljnji rad. Ova generacija je dokazala da ženska košarka u Požegi ima izuzetno svijetlu budućnost. Cure koje su nastupale za U11: Ela Petranović (cap), Barbara Černušak, Iva Marinović, Bruna Radovanlija, Tara Brekalo, Leonarda Ament, Sara Grgić, Ana Cindrić Aladrović, Ema Obradović Judita Sikiđić i Klara Hranjec


​Čestitamo svim djevojčicama i trenerskom osoblju na trudu, radu i dostojanstvenom predstavljanju klupskih boja! Veliko hvala i roditeljima na bezuvjetnoj podršci s tribina.